En iyi fiyat ve hizmet anlayışı ile çıktığımız bu yolda sizlerden sıklıkla gelen soru ve cevapları listeledik.

Online mağazada kargo ücreti ne kadar?

Özel kampanyalar dışında kargo ücreti her ürün için sabit olup 5,95TL dir. 100TL ve üzeri alış-verişlerde kargo ücretini biz karşılıyoruz.

Hangi ödeme yöntemleri kabul ediliyor?

Ödeme yöntemi olarak Kredi Kartı,Banka Havalesi ve Kapıda Ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Kapıda ödeme hizmeti için aracı kurumun tahsil etmiş olduğu 5,95TL müşteri tarafından karşılanır.

Kargo teslimatı ne kadar sürüyor?

Normal şartlarda Türkiye genelinde kargonun teslim edilme süresi mesafeye göre 1-3 iş günü arası değişmekte olup ekstrem durumlarda nadiren bu süre uzayabilmektedir.

Online mağaza güvenliği nasıl sağlanıyor?

Online Mağazamız E-Ticaretin tüm şartlarını yerine getirmiştir.Yapmış yada yapacak olduğunuz tüm alış-verişler online mağazamızda 256Bit SSL sertifikası ile şifrelenmekte olup güvence altına alınmıştır.

Siparişten sonra tam olarak ne oluyor?

Sipariş verdiğiniz gün kargo teslim süresinden önce verilen siparişler aynı gün kargolanmaktadır. Kargo teslim süresinden sonra yada tatil günleri verilen siparişler ilk iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Siparişlerinizin takibi için takip numarasını kullanıp anlık olarak görüntüleme sağlayabilirsiniz.

Siparişim için fatura tarafıma ulaştırılacakmı?

Mağazamızdan vermiş olduğunuz her sipariş kanunlar gereği faturalandırılıp 2 nüshası müşteride kalacak biçimde ürün ile birlikte tarafınıza ulaştırılır.