Eşarp koleksiyonumuzu Gördünüz Mü ?

Eşarp koleksiyonumuzu Gördünüz Mü ?

Eşarp koleksiyonumuzu Gördünüz Mü ?

Eşarp koleksiyonumuzu gördünüz mü ?

Eşarp,başörtüsü,türban,yaşmak,yazma,çember,hijab kelimeleri eşarbın farklı biçimde ifadeleridir.

Tesettürlü hanımların kıyafetlerindeki tamamlayıcı unsurlardan bir tanesi olan eşarp, geçmişten günümüze farklı modellerde ve şekillerde üretilmeye devam etmektedir. Örtünmede başörtüsü kullanan tesettürlü hanım sayısı oldukça fazla olduğu gibi hanımlar başörtüsü yapımlarında değişik tarzlar kullanarak farklılık oluşturmaktadır. İpek, rayon gibi farklı kumaşlardan imal edilir bu ürünler. kaliteleri ve görünüşleri ile birbirlerinden zaman zaman ayrı düşmektedirler.  Birçok tesettür firması üretimlerinde yeni modeller ve renkler ile farklılık oluşturmaya devam ediyor. Ürün kalitesi ile kendini fark ettiren bir tesettür ürünü olduğu için kalitesiz bir başörtüsü kullanıcısını yorar ve rahatsız eder. Zamanla şekli bozularak kötü bir hal almaya da başlayabilir. Bone ile kullanımı oldukça rahat olan iğne yardımı ile şekillendirilir ve günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir. Muhafazakar hanımların tercih ettiği eşarp modelleri onları şık ve hoş gösterdiği gibi rahatta ettirmelidir.

Eşarp modelleri oldukça fazla olduğu için her zevke ve beğeniye hitap etmektedir. Değişik desenler  ve renklerde eşarp modellerinin yanı sıra sadeliği seven tesettürlü bayanlar için tek renk eşarplarda mevcuttur. Şıklığı ve rahatlığı bir arada ilerletmek için tercihlerinize özen göstererek rahat bir yaşantı sürebilirsiniz.

Bu piyasada üretimi yapan öncü firmaların haricinde yan sanayi olarak nitelendirilen firmalar imitasyon ürünler üretmektedirler. Beğenilen markaların özellikle genç nesl’e hitap etmeye başladığını günlük yaşantınızda rahatlıkla fark edebilirsiniz. Renk renk ve cıvıl cıvıl olan eşarplar birçok tesettürlü hanımın örtüsü olarak gözlenmektedir.

Piyasadaki eksikliklerden bir tanesi de tasarımcılarının oldukça az olmasıdır. Bu yüzden üretici firmalar  son zamanlarda modacılarla çalışmaya başlamıştır. Zaman zaman koleksiyon tasarımlarında yer alan modacılar başörtüsü tasarımı yaparak bu piyasaya renk katmaya çalışıyor. Lakin yine de başörtüsü tasarımlarında eksikliği olan ülkemiz  yurt dışından gelen tasarımlar üzerinden değişiklik yaparak üretim yapıyorlar. Özellikle Çin’den gelen başörtü modellerini kullanan üretici firmalarda var.  Aynı  zamanda İtalya’daki desen stüdyoları ile çalışan firma sayısı da oldukça fazla gözükmektedir.

 Sattığımız Markalar

Dolayısıyla sezon trendlerinin büyük bir kısmını üretimlerine yansıtabiliyorlar. Ama bu durum, eşarplarda kültürümüze özgü motiflerin olmasını zorlaştırıyor.Ürünlerimizde Armine ipek eşarplar,dijital baskı ipek eşarplar,tafta eşarplar,polyester eşarplar,tek renk eşarplar ve tüm eşarp çeşitleri online mağazamız Cemre Tesettürde mevcuttur. Zaman zaman değişse de sıklıkla sattığımız eşarp markaları Şunlardır; Armine ,Aker ,sılk home ,Levidor ,Dijital baskı ipek ,Piramit ,Akel ,Bonjela ,Miranda eşarplar. Bunun yanısıra Avandia e,Rosaparks ,Sinem ,Color Plus ,Beril ,Polo ,Bona Sera ,Serra markaları da bulunmakta  . Bol ve seçkin  modellerimizi görmek için mağazamıza bekleriz.

https://tr.pinterest.com/cemretesettur/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir