Tesettürde Kalite Uygun Fiyat ve Şıklık Bir Arada !!!

Tesettürde Kalite Uygun Fiyat ve Şıklık Bir Arada !!!

Tesettürde Kalite Uygun Fiyat ve Şıklık Bir Arada !!!

Tesettürde Kalite Uygun Fiyat ve Şıklık Bir Arada !!!Cemre Tesettüt 2005 yılında perakende ile başladığı yolculuğuna 2010’de online mağazacılığını da ekledi.Cemre Tesettür olarak amacımız, muhafazakar giyim tarzını benimsemiş hanımlara, günün modasını ve trendlerini, seçkin markalarla, en kaliteli ve en uygun bedellerle sunmak.Sitemizde Seçkin ve günümüz trendlerine uygun ürünlerimizi olabildiğince müşteri odaklı,kalite standartlarına uygun,güncel ve tesettürün zarafetin de siz değerli müşterilerimize Cemre Tesettür olarak sunduk.Evet;Ürün çeşitliliği,kalite alışverişlerin vazgeçilmez unsurları.Ancak alışverişin en can alıcı noktasının kalite ve çeşitliliğin beraberinde uygun fiyatla da desteklenmesi şüphesiz.

Cemre Tesettür, stoğundaki ürünleri, doğrudan aynı gün hızlı teslimat ilkeleri çerçevesinde sizlere ulaştırmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Yenilikçi ticaret için yenilikçi yaklaşımlarımız ile iade ve değişimlerinizi kolaylıkla yapabilmenizi sağlıyor, gerekçe belirtmeden iade ve değişim hakkınızı sonuna kadar kullanmanızı sağlayan satış anlayışımızla, giydiğiniz tüm ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Mağazamızda sadece temsili görsellerle değil, ayrıntılı ürün tanıtımlarıyla, ürünlerin gerçek renk ve tonlarına en yakın görseller üzerinden giyim ürünleri seçmenizi sağlayan yenilikçi tanıtım ekibimiz, istediğiniz, beğendiğiniz ürünlerle ilgili gerek online satış mağazamızdan ve gerekse 7/24 kesintisiz olarak sunulan ürün tanıtım desteği veriyor.  Cemre Tesettür olarak müşteri memnuniyetinin her şeyden önemli olduğu ilkesini asla unutmadan çalışıyor ve görüşlerinizin bizim için çok önemli ve değerli olduğunu biliyoruz.
Kalite,uygun fiyat ve şıklık anlayışının çok geniş olduğu günümüzde biz Cemre Tesettür olarak bütün bu anlayışların tam odağında olmayı tercih ettik.

Müşteri Memnuniyeti anlayışına inanan, işini bilen, eğitimli, gelişmeye açık çalışan kadrolarımızla bizim önceliğimiz Siz Sayın Üyelerimizin mutluluğu.

Güvenli, mutlu ve keyifli alışverişin adresi Cemre Tesettür,  7/24 yanınızda.  Size hizmet vermekten mutlu ve gururluyuz.

https://www.facebook.com/cemretesettur/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir